טיולים מאורגנים
itai@exteriorate.com
טיולים מאורגנים
FacebookYoutubePinterest
72
 
טיולים מאורגנים
דף הבית >> מועדון המטיילים

מועדון המטיילים - eXteriorate Adventure Club

הצטרפו עכשיו למועדון המטיילים של eXteriorate Adventure Club!

הטיולים בישראל, בייחוד טיולי האקסטרים, עולים לא מעט כסף! כמו כן, תמיד נחמד להכיר אנשים חדשים שאוהבים את הטבע וטיולים מיוחדים כמו שרק ב-eXteriorate יודעים לקחת אתכם. לשם כך הקמנו את המועדון האקסקלוסיבי eXteriorate Adventure Club!

כחברים במועדון תוכלו ליהנות מטיולים במשך כל ימות השנה, מהטבות, מבצעים והנחות לקניית ציוד טיולים בחנויות מובחרות בכל רחבי הארץ!

 
​וכל זאת בעלות של 100 ₪ לחודש בלבד!

אם אתם אנשים שאוהבים לטייל המון, אם אתם משפחה שכל טיול עולה לה 1000 ש"ח רק כדי לצאת מהבית, או אם אתם פשוט שרופים על eXteriorate ואוהבים לטייל איתנו - מועדון המטיילים של eXteriorate Adventure Club נוצר במיוחד בשבילכם!
 
הטיולים שלנו מתחלקים ל-3 סוגים:
 
התנסות סנפלינג
פעילות זו מתאימה לילדים ולמבוגרים אשר רוצים לטעום את חווית הסנפלינג בלי לעשות טיול ארוך. מגיעים עם הרכבים סמוך למצוק כלשהו בארץ המותאם לגלישת סנפלינג, מכירים מטיילים ומשפחות אחרות ומתנסים ב-2-3 גלישות לאחר הסבר מקצועי על טכניקת הסנפלינג.
 
טיולי סנפלינג
אלה בעיקר טיולים של 4-6 שעות הכוללים בתוכם סנפלינג כחלק מהטיול. טיולים כאלה מתקיימים בדרך כלל בנחלים שונים במדבר יהודה אשר בהם מפלים (יבשים) אותם אתם גולשים באמצעות סנפלינג. כל טיול כזה כולל בתוכו הליכה בטבע עד לתחילת הסנפלינג ואז גלישת סנפלינג ב-3-5 מפלים והגעה בהליכה אל סוף המסלול בו ממתינים הרכבים שלכם.
 
טיולי מערות
קיימות מערות בכל רחבי הארץ, החל ממערות מלח בהר סדום סמוך לים המלח, דרך מערכות מסתור מתקופת מרד בר-כוכבא באיזור שפלת יהודה ועד מערות נטיפים מקסימות בצפון. חלק מהטיולים האלה כוללים גלישה בסנפלינג אל תוך אותן מערות וחלק מהטיולים מצריכים רק כניסה בהליכה וזחילה בתוך המערות.
 
פעילויות חוויה וגיבוש
בנוסף לטיולים שלנו אנו מציעים ללקוחותינו פעילויות שונות כמו סדנאות הישרדות, בישול שטח וחוויות אתניות עם בדואים בדרום ודרוזים בצפון. לדוגמא, החוויה הבדואית אשר כוללת טיול ג'יפים, לינת שטח עם הבדוואים, טיול רגלי בנחל וארוחות בדוואיות מסורתיות.
מלאו את פרטיכם בטופס הבא להצטרפות למועדון המטיילים שלנו:
הטיולים שלנו מתאימים לגילאים שונים ומחולקים לדרגות קושי שונות:
 
דוגמאות של טיולי משפחות עם ילדים (מגיל 4 ומעלה):
דוגמאות של טיולים מאתגרים למבוגרים בלבד:
כל הטיולים שלנו מפורסמים לפי תאריכים בלשונית ה-EVENTS בעמוד הפייסבוק שלנו.