טיולים מאורגנים
itai@exteriorate.com
טיולים מאורגנים
FacebookYoutubePinterest
72
 
טיולים מאורגנים
דף הבית >> פעילויות >> יום כיף ליום הולדת

יום כיף ליום הולדת

יום כיף ליום הולדת
תמיד כשמגיע יום ההולדת שלך, של בן או בת זוגך או של הילד שלך מגיעה השאלה: מה אעשה הפעם? איך אציין באופן מיוחד את יום ההולדת?

נכון, תמיד אפשר לצאת למסעדה או לחגוג בארוחה בבית, אבל כך גם חוגגים עם המשפחה בימי שישי בערב ועם החברים או בת הזוג תמיד אפשר לצאת למסעדה... אז מה בכל זאת אפשר לעשות?

חוץ מטיולי אתגר אנחנו מנוסים בתכנון והפקה של יום כיף ליום הולדת בשטח. אנחנו יושבים ביחד, מקשיבים לצורך שלכם, מעלים רעיונות ומתכננים לכם יום בלתי-נשכח!

האפשרויות לתכנון יום כיף ליום הולדת אצלינו הן בלתי-מוגבלות: אפשר לקחת את כל החברים של הילד החוגג יום הולדת אל טיול חווייתי במערכת מסתור בשפלת יהודה עם הפעלות וחיפוש מטמון, אפשר לקחת את בת הזוג לטיול סנפלינג רומנטי באחד מנחלי מדבר יהודה, אפשר לעשות יום כיף למשפחה ולילדים באחד המצוקים בארץ בו הם יתנסו בסנפלינג וטיפוס ויהנו מהכנת פיתות בדוואיות עם שוקולד ואפשר אפילו להקים פארק חבלים באחד הגנים הציבוריים בשכונה. כמו כן אנו מציעים שירותי הסעה, ארוחות שטח ועוד.

כל שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון ולהתיעץ ואנו נעשיר את מוחכם ברעיונות אינספור. אז אם אתם רוצים להטביע את חותמכם בליבו של יקירכם במתנת יום כיף ליום הולדת - אנחנו הכתובת בשבילך!
מלאו את פרטיכם בטופס הבא לשיחת יעוץ עבור יום כיף ליום הולדת:
יום כיף ליום הולדת