טיולים מאורגנים
itai@exteriorate.com
טיולים מאורגנים
FacebookYoutubePinterest
72
 
טיולים מאורגנים
דף הבית >> אודות
מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו ניצור איתכם קשר כדי לתכנן את הטיול שלכם:
אנו חברת טיולי אתגר (אקסטרים) המציעה טיולים בהתאמה אישית וטיולי קבוצות מכל הסוגים (משפחות, צוותים עסקיים, פנוים-פנויות ועוד). מגוון הטיולים שלנו נע בין טיולי-יום, טיולי משפחות והדרכת קבוצות כל שבוע, כל השנה. השירותים שלנו כוללים פעילויות מיוחדות לקבוצות כמו סדנאות ODT וסדנאות הישרדות.

מה פירוש המילה 'eXteriorate'? האמת היא שיש לה הרבה משמעויות: המילה עצמה מכילה תכונות שונות כמו 'אקסטרים' (אתגר), טיולי שטח (exterior, באנגלית) וגם את הדבר העיקרי שהטיולים שלנו מציעים לכל אחד: ניקוי הראש מעומס חיי היום-יום באמצעות פעולה שנקראת באנגלית To Exteriorize, כלומר, להוציא את תשומת הלב שלנו החוצה במקום להיות מכונסים פנימה בצרות שלנו, ובכך להשיב לעצמנו לזמן מה את השפיות.

אם אתם מחפשים אחר טיול בהתאמה אישית בלתי-נשכח בישראל, טיול משפחות, טיול קבוצות או טיול פרטי אחר כלשהו - אנו נעזור לכם להפוך אותו לחוויה לכל החיים!

טיילו בישראל בצורה שבה לא טיילתם מעולם! המדריכים המקצועיים שלנו יקחו אתכם למקומות שמטיילים בקושי מכירים או יודעים שהם בכלל קיימים!

הטיולים שלנו יהפכו את חוויית הטיול שלכם בישראל לכזו שלא תשכחו לעולם: סנפלינג מפלים במדבר הישראלי, טיולי מערות בישראל, סדנאות ODT, סדנאות הישרדות, טיולי גמלים ועוד.

אודות eXteriorate

* שדות חובה
/ / ( dd / mm / yyyy )