טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
itai@exteriorate.com
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
FacebookYoutube
72
דף הבית >> פעילויות >> החוויה הבדואית

החוויה הבדואית

דמיינו לעצמכם אירוח בדואי אותנטי ללא אלמנטים תיירותיים ׳זולים׳, יומיים של שכרון חושים אצל בדוואים אמיתיים שחיים בשטח ונושמים מדבר מבוקר ועד ערב. זוהי החוויה הבדואית!

נגיע ביום הראשון אל הכפר הבדוואי בצהרים, נחנה את הרכבים ונתפנק בארוחה בדוואית מסורתית הכוללת עוף, אורז, תפוחי אדמה ועוד בליווי משקאות חמים וקרים וצ׳אי בדוואי מסורתי. נקבל תדרוך קצר על המסלול שאנו עומדים לעשות ונצא אל טיול ג׳יפים במדבר. נסיעה של כחצי שעה תביא אותנו אל מצוק ההעתקים בו נוכל לצפות אל עבר הירדן, הקיבוצים והישובים הישראליים שלמרגלות המצוק והנוף המשגע של ים-המלח מזווית שלא ראיתם מעולם לקראת שקיעה.

נסיעה קצרה נוספת עם בג׳יפים תביא אותנו אל חניון הלילה, בו נקים אוהלים, נפרוש מזרונים וכריות בסגנון הישיבה הבדוואית ונקים את מחנה הלילה שלנו. המארחים הבדוואים יעניקו לנו הסבר מרתק על הבישולים בשטח על פי המסורת תוך כדי התנסות שלנו בהכנת ארוחת הערב. בעודנו אוכלים מן התבשילים הנהדרים נקשיב לסיפורים מרתקים ואגדות על אורח חייהם של אנשי-המדבר סביב המדורה הלוחשת.

את היום השני נפתח בארוחת בוקר חלומית: הכנת פיתות בדוואיות על האש מלוות בגבינת לבנה עם שמן זית וזעתר. לאחר קיפול זריז של המחנה, נעלה על הג׳יפים ונמשיך במסענו אל טיול ג׳יפים באיזור המדברי הפחות מוכר של ארץ ישראל, נבקר בנחל חבר ונעשה טיול רגלי קסום בנחל הרדוף.

לקראת אחה״צ נחזור אל הכפר, שם תמתין לנו ארוחה עשירה במטעמים ממיטב המסורת הבדוואית וכמובן, צ׳אי וקפה בדוואי כדי שניסע הביתה עירניים עם חוויה שלא נשכח כל החיים!
מלאו את פרטיכם בטופס הבא להתעניינות בחוויה הבדואית:
 

Tel. +972 (54) 5250508 / +972 (52) 8769426

Email: itai@exteriorate.com
Exteriorate, Israel
טיולים מאורגנים
72